| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca anul acesta cand Nokia a lansat noile modele din gama Lumia, a mai fost invitat deadmau5

3 răspunsuri:
| alltoowell a răspuns:

Da,au mai fost lansate telefoane Lumia anul acesta : Lumia 928; Lumia 920; Lumia 820; Lumia 520; Lumia 720; Lumia 620; Lumia 505.

| anonim_4396 explică (pentru alltoowell):

Multumesc pentru raspuns, dar nu ai inteles intrebarea in totalitate Am intrebat daca anul acesta, cei de la Nokia, l-au mai invitat pe deadmau5 cand s-au lansat noile modele Lumia. In ultimii 2 ani, lansarea s-a facut in Londra, si deadmau5 a fost invitatul lor.

| alltoowell a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha,cred ca am citit printre randuri laughing!