| dragonoidblack a întrebat:

Eu am abonament la Vodafone de 2 ani, 7 euro/luna, si vreau sami achitionez un Vodafone smart 4 negru.dar nu stiu daca il voi lua pe gratis sau sa mai depun o suma de bani! deci e pe gratis sau cat trebuie sa mai dau! PS:nu am puncte multe! apropo dau funda la primul raspuns

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU îl poţi primi gratis decât dacă îţi faci un NOU abonament de minim 11 € lunar ( spre exemplu, Smart 11 ) pe 2 ani :(
Dacă îţi prelungeşti abonamentul actual vei primi un discount, ai preţuri promoţionale - intri în contul tău şi le vezi :
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/vodafone-smart-4-negru#tab-1

Toate cele bune.