| SoEasyy a întrebat:

Exista telefoane intre 0 si 550 lei m-ai bune decat Samsung Galaxy A20e? Daca da care?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,Xiaomi redmi note 7 doar că îl găsești la 650 -700 de Ron. poate folosite ai putea găsi noi nouțe slabe șanse la banii ăștia.eu de ex mi am luat redmi note 8 la 650 sigilat

6 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

Second hand da

| SoEasyy explică (pentru morfeo):

Nu second hand. Direct din magazin

| SoEasyy explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau de pe Olx s-au astea. As vrea sa iau cu abonament de la Orange asta-i faza. :'-( Si am un abonament la 4 euro

| JicaContra a răspuns:

Sigur, ciorapul de pe fata te costa cativa lei, iar pistolul de jucarie care arata exact ca ala real te costa 20-70 de lei, dupa care te duci la banca si faci o "retragere"... big grin

| SoEasyy explică (pentru JicaContra):

Daca nu sti o chiestie m-ai bine nu raspunde.

| JicaContra a răspuns (pentru SoEasyy):

What's the fun in that? tongue~~~~~