| Cristi_3697 a întrebat:

Exista vreo oferta cu internet nelimitat la firmele de telefonie din tara? Fara abonament.

4 răspunsuri:
| TheTrooper a răspuns:

Pe Orange, daca esti in orage young, ai internet nelimitat intre 9-17 si 250 mb oricand. happy

| FallingRain a răspuns:

La Frog este internet nelimitat, fara abonament.

| uninvited66 a răspuns:

Doar la netul pentru acasa, oricine ofera net nelimitat. rds romtelecom upc... recomand un abonament la upc sau la o retea locala din zona ta care ofera un internet de minim 100mbps. Upc parca are si de 150... dar nu ii vad rostul. pentru 100mbps maxim 50-60 ron pe luna! altfel e jaf pe fata