| Cosmin_Mihai_1996_IRF4 a întrebat:

Exista vreo modalitate de a avrea internet fara fir fara sa scada viteza? Am un abonament la o telefonie mobila de internet nelimitat in mi-a scazut viteza din cauza depasirii traficului

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Era un internet 4g http://www.idilis.ro/......finit.html dar nu stiu cat de bun e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei pentru pc sau laptop sau chiar telefon, incearca internetul fix pentru acasa de la orange.Iti da si un wirelles si costa doar 40 sau 50 de lei lunar.Traficul inclus este de 50 de giga sau mai mult, in functie de alegerea abonamentului. Wirelessul e ceva mai mare nu e wirelles micut si alb ca sa il poti tine in buzunar si e internet fix pentru acasa, nu poti pleca cu wirellesul mai mult de 100 de metri.