| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara,
Imi puteti recomanda o retea de telefonie care sa ofere internet nelimitat pe mobil? Mă intereseaza atat internetul nelimitat, cat si semnalul.(Stiu ca nu e chiar nelimitat, exista anumite limitari).
In momentul de fata, am internet nelimitat pe mobil de la Telekom, cu 33 de lei, insă cand merg la tara, nu am semnal nici sa sun pe cineva, dar sa mai folosesc si internetul.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ReignForest a răspuns:

Mie când merg la țară îmi merge(pe date mobile) doar Vodafone(nu perfect, dar merge).

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Toate au "nelimitate"
de fapt toate au o cantitate, iar cand se termina, iti merge internetul la o viteza minima, dar merge

oricum, tie iti trebuie sa aflii care operator are semnal unde te duci la tara, altfel poti sa faci un abonament degeaba

| Smolbean a răspuns:

Dacă nu ai semnal la telefon nu poți folosi internetul(datele mobile). Trebuie sa existe un wireless. Și la tara trebuie sa existe net(prin fibra optica sau altele). Nu merge doar dacă bagi un wireless în priza.