| oldschoolrom a întrebat:

Exista vreun numar de telefon sau cum pot face sa aflu cate puncte am la Cosmote(in iarna imi expira contractul de 2 ani si vreau sa il prelungesc si eventual sa imi iau un telefon mai ieftin dar nu stiu cate puncte am acumulat deocamdata din care se transforma in bani si imi scade din pretul telefonului)?

4 răspunsuri:
| Dorel84 a răspuns:

Nu cred ca exista un numar de telefon, du-te la un magazin Cosmote si intreaba acolo.

| Ykuzo a răspuns:

Suni la relatii cu clientii si intrebi sau te duci la un magazin Cosmote sau Germanos.

| oldschoolrom explică (pentru Dorel84):

Am fost, dar nu mi-au zis de vreun numar de telefon dar mi-a spus cineva ca s-ar putea, cum la credit se da 1515 asa si aici.

| oldschoolrom explică (pentru Ykuzo):

Mersi, insa nu mi-au zis nimic de vreun numar.