| Alexa_3478 a întrebat:

Cum aflu cate puncte am acumulat, fiind la abonament Cosmote?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmote ofera puncte pentru ca eu am folosit punctele acumulate si am cumparat un nou telefon. Ca sa afli cate puncte detii trebuie doar sa mergi la un magazin Cosmote. Cel mai bine este aca stii un magazin Germanos.Acolo treaba merge mult mai repede decat in alta parte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa mergi la un magazin cosmote si acolo vei afla ce reducere ai, eu am ales INTERNITY pentru ca au o reducere mai mare.

| costyvas a răspuns:

Salut. Momentan nu mai am abonamet la Cosmote, insa daca retin bine, Cosmote-ul NU OFERA puncte de loialitate. Verifica-ti ultima factura happy. Costi

| Popa_Natalia_1980 a răspuns:

Am abonament de un an si jumatate si vreau sa stiu cate puncte am acumulat si ce telefoane pot sa iau pe ele.Imi expira abonamentul in decembrie

| Nitescu_Oana_Geanina_1985 a răspuns:

Cu punctele din abonament pot să-mi eau un telefon