| amitzica a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca am un abonament si il prelungesc, vreau sa imi iau alt telefon ca asta nu mai merge.telu vine la cosmote tot la pretu ala de un leu? sau discountul ala cat la suta din pretul telului se scade? abonamentu ii de20 luni si ii de12 euro. cam cat. dau funda la cel maibunhappy

Răspuns Câştigător
| frvtel a răspuns:

Cel mai bine mergi la un magazin Cosmote si vezi acolo lista cu telefoanele disponibile la oferta la prelungirea abonamentului.Pretul difera in functie de tipul abonamentului si de perioada pe care vrei sa-l prelungesti(un an sau doi ani). Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu exact sa iti zic cat ai discount, dar iti zic sigur ca e mai avantajos sa inchizi abonamentul si sa iti faci altul. Cei de la cosmote nu puncteaza mult fidelitatea, ci noii abonati.
Acum cateva luni mi-am prelungit contractul de 2ani cu inca 2ani si mi-au dat un tel de vreo 3mil. La prelungire nu iti poti lua ce tel vrei tu, ci doar cele care sunt in oferta lor.