| criss02 a întrebat:

Fratele meu a plecat la mare si mi-a lasat Iphone-ul in grija.Cand ma jucam mi-a aparut o reclama de la un joc, iar din greseala am apasat pe ea si am intrat in app store, iar acum nu mai pot iesi din app store. Ma va certa daca afla. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Daca s-a blocat, atunci apasa simultan butonul de sus cu care il aprinzi si il stingi, si butonul home, acela din mijloc care e sub ecran.
simultan inseamna in acelasi timp.
tine 5-6 secunde, pana se stinge, si dupa il pornesti.

| criss02 explică (pentru davidtm):

Nu functioneaza..adica am incercat si degeaba sad

| davidtm a răspuns (pentru criss02):

Functioneaza suta la suta dar nu stii tu.hai sa-ti mai explic odata.
ti butoanele astea doua. timp de 10 secunde https://www.google.ro/......ps?/search
sau cat mai multe secunde pana se stinge.
dar cand le apesi trebuie sa le apesi simultan.ce iphone ai?