| mg112mada a întrebat:

URGENT! FUNDA + VOT!
Ma jucam la Pc, am intrat pe facebook si din greseala am apasat pe un buton, dupa care am iesit si am intrat iar dupa vreo 15 min si am observat ca totul s-a miscorat.Ce am facut? Cum sa fac ca sa fie cum era?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Tine ctrl apasat si dai de rotita de la mouse

| miror a răspuns:

Cred ca ai apasat pe pa tasta care are cratima mare, cratima, mica si un plus in dreapta sus,, mie mi s-a intamplat si apoi ca sa si revina pagina apasa pe ctrl si tasta cu plus jos in stanga si cu steluta pana revine la marimea care o aveai..eu asa fac cand mi se intampla
sper sa te ajute

| Daniel_9018 a răspuns:

Daca ai google chrome sub X ai trei linii apasa pe ele si ai acolo zoom si alegi dar daca ai internet explorer ai jos in partea dreapta zoom

| Alexa37 a răspuns:

Ce borwser utilizezi? in functie de browser intri a setari si scrie pe acolo zoom sau rezolutie. si setezi sa fie 100%

| Mirela12345 a răspuns:

Dai pe butonu alt si apoi o sa-ti apara sus ceva si apoi dai pe vizualizare apoi la marime text si dupa dai mareste.