| Keyko a întrebat:

Funda! si voturi~ Salut! Imi trebuie si mie un cod de restrictionare pentru un Nokia 1680. Mentionez ca este parolat pe Orange si as vrea sa bag o cartela de Vodafone.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un service unde il vei lasa cateva zile, pana ti-l decodeaza, nu cred ca pe net gasim programe de decodat. Daca e cineva aici care stie sa spuna, dar eu am incercat si nu megre cu programele de pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tisport.blogspot.ro/2010/10/program-de-decodat-telefoane.html uite un link de unde poti descarca un program, incearca, incercarea moarte nu are.:)

| Keyko explică (pentru anonim_4396):

Deci, am descarcat programul si nu mi gasesc tipul de telefon Nokia 1680c-2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Keyko):

Nu stiu ce sa zic Keyko, daca gsesti pentru Nokia 1600.incearca,nu cred ca trebuie si c-2. Eu zic sa-l duci la un service, e cam scump decodarea dar, daca tii neaparat sa faci telefonul liber, dai banul. Eu nu am incercat sa decodez, dar am incercat sa te ajut. Daca gasesti in lista de telefoane Nokia 1680 incearca acolo.