| Dăăqueen008 a întrebat:

FUNDA!
Smartphone Dual Sim E-BODA Sunny V38 sau Smartphone Dual Sim EVOLIO Onyx?

5 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Evolio Onyx e mai bun, procesor mai puternic, ecran mai mare(desi cu rezolutie mai mica), camera mai buna si, daca conteaza, are si GPS ceea ce din cate am inteles e-boda n-are

| Dăăqueen008 explică (pentru AlexL28):

Dar am inteles ca bateria e mai slaba si ca pozele ies aiurea.
Ai sau ai avut Evolio Onyx?thinking Sau l-ai testat ceva ca sa te convingi?

| AlexL28 a răspuns (pentru Dăăqueen008):

Nu, ti-am zis doar din ce am citit pe internet, bateria e mica, 1200 mAh nu te va tine o zi nici daca il rogi, dar camera pe celalalt e de doar 2 mp din cate am inteles, ma indoiesc ca e superioara

| Gabri_Gabriela_Gabri_1988 a răspuns:

E fain am jucat

| Dăăqueen008 explică (pentru Gabri_Gabriela_Gabri_1988):

rolling on the floor)) Daa multumesc frumos de ajutor. Meriti o FUNDa uriaşă.