| Ambasada a întrebat:

Heei :3
M'am uitat pe net pentru o husa de aia de silicon (bumper) pentru Samsung Galaxy S5830 si...din cate am vazut majoritatea aveau un pret de 40-50 de lei (Okazii.ro exclus).
Ok si ma intrebam daca site'u asta e un fake http://e-cablu.ro/gsm/? 78, husa-silicon-Samsung-galaxy-ace-s5830 pentru ca e la un pret foarte mic, ceea ce mi se pare ciudat.
Pareri? Funda, clar.

1 răspuns:
| Cyclon3 a răspuns:

Deci sincer nu am nici cea mai vaga idee dar poti incerca pe un site specializat. daca tot ai telefon de 15 milioane te zgarcesti la o amarata de husa? ..Asta-i mentalitatea romanului.