| Alexandranikomanh15 a întrebat:

Hei am facut un backup peste whatsapp mi-am schimbat numarul de telefon si am vrut sa imi pastrez conversatiile care le-am avut, pozele trimise pe wapp si altele mi-am schimbat cartela, am intrat in whatsapp am dat schimbare numar cand mi-a aparut, dupa mi-au spus recuperati din icloud, si sus imi apare doar omiteti si recuperati, dar pe recuperati nu pot apasa doar pe omiteti, si imi spune ca nu sa gasit niciun backup, ce pot face e urgent chiar vreau conversatiile acelea sa le am!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa introduci vechea cartela sim, poate ai noroc sa-ti mai apara pozele, iar atunci poti sa le salvezi in Cloud sau pe PC.

In caz ca nu-ti mai apar, atunci nu poti face nimic, daca nu ti-ai salvat pozele.
Din pacate, telefoanele "destepte" de la Apple nu folosesc card de memorie pentru stocare, singura modalitate de salvare fiind via iCloud sau descarcarea prin cablu pe PC.

1 răspuns:
| Alexandranikomanh15 explică (pentru Bula):

Mersi, am bagat vechea cartela sim si acolo mi-au aparut