| Fionaaa a întrebat:

Hei, am și eu o întrebare. big grin Telefoanele dual sim/ duos functioneaza si cu o singură cartelă? Sau este necesară introducerea a două cartele pentru ca telefonul să funcioneze?

4 răspunsuri:
| Em1neM a răspuns:

Nu si eu am si merge cu una. funda?

| An3n1m a răspuns:

Merge si cu o singura cartela! Si daca vrei sa bagi 2 cartele poti sa bagi cu retele diferite! Adica una poate sa fie de Orange si una de cosmote sau alta retea happy! FUNDA?

| supermamici a răspuns:

Iti va merge fara probleme cu o singura cartela.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aceste telefoane funcţionează perfect şi cu o singură cartelă!
Dar au avantajul că poţi folosi 2 cartele ( dacă doreşti ).

Toate cele bune.