| CityOfSatan a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele dual sim? Isi merita banii? Functioneaza bine si cu o singura cartela?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Sunt nişte telefoane ingenioase şi pot ajuta oamenii să nu folosească doua telefoane ci doar unul. Mie unul mi se pare o idee bună şi da merge doar cu o cartelă.
O seară minunată!

3 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Sunt multe Dual Sim, dar nu foarte performante.
In general cele Dual Sim nu sunt performante...mai bine iti iei unu simplu... Eu am dual sim, merge foarte bine si cu o cartela si cu doua, dar nu e asa performant sau ceva de gen depinde de tipwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ioana19111999 a răspuns:

E super un tel dual sim se merita