| LookMAG a întrebat:

Hristos a Inviat! Am o intrebare cu un bonus, cine raspunde primeste si funda, dar si un vot! in caz ca nu ai dat raspunsul castigator, te votez! Deci : prima intrebare e : ati cumpara telefonul Nokia 200 Asha Dual Sim? Si a doua este : Aici scrie ca [,] " Caracteristica Dual SIM îti permite sa aloci un nume, o sigla si un ton de apel pentru pana la 5 cartele SIM". adica la 5 numere din lista mea de contacte sau pot sa schimb doar de 5 ori cartela caci a 6-sea oara nu pot? Funda dau pentru cine imi raspunde la ambele intrebari : cine raspunde la una primeste un vot! O zi buna!

3 răspunsuri:
| Bimbi a răspuns:

Adevarat ca a inviat! da asi cumpara telefonul Nokia Asha Dual Sim. Este superb! il are o colega, iar in legatura cu cartela eu am intzeles ca poti schimba cartela de cate ori vrei, ar fi culmea sa nu te lase si da, caracteristica Dual SIM îti permite sa aloci un nume, o sigla si un ton de apel pentru pana la 5 cartele SIM. Funda?

| Ionutz_Octavian_Savu_1997 a răspuns:

Adevarat a inviat! Eu da as cumpara Nokia 200 asa dar nu dual sim pentru ca am auzit ca telefoanele dual sim nu prea sunt bune. La a doua intrebare poti alege doar la 5 numere din lista ta. funda?

| Antonya_Byby_1991 a răspuns:

Adevarat a inviat! Sper sa te ajute acest site :
http://www.nokia.com/ro-ro/produse/telefon/200/specificatii/