| Nicoletaaaaaa a întrebat:

Hei, am nevoie de o lămurire. De ieri după-amiază nu mai primesc niciun mesaj. Eu pot trimite, insa nu primesc raportul de livrare. Mentionez ca mesajele se trimit. Ma poate ajuta cineva? P.S.: sunt pe reteaua Orange si am un Galaxy Note 3

2 răspunsuri:
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Pai raportul de livrare il activezi tu, s-ar fi putut ca sa-l fi dezactivat, umbla la setari!winking Bafta!

| Nicoletaaaaaa explică (pentru NaneSchizophrenia):

Am cautat. Raportul de livrare e activat. Pur si simplu nu primesc niciun mesaj.