| SOoare a întrebat:

Ieri i-am trimis mesaj prietenului meu in Italia ( pe numarul lui de cosmote ) eram convinsa ca nu il va primi...asa a si fost, dar astazi de dimineata mi-a venit raportul de livrare.M-am gandit ca poate are semnal sau cine stie si i-am mai trimis unul.a venit si raportul de livrare imediat.Credeti ca e posibil sa fi primit mesajele?

Răspuns Câştigător
| soricica a răspuns:

Atata timp cat tu ai primit raportul de livrare cum ca el a primit mesajele, e clar ca le-a primit. Nu ai de unde sa stii daca le-a si citit, dar poti fi sigura ca le-a primit.
Bye :*

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Da,eu cred! Daca vine raportul "livrat" este clar ca l-a primit.Il primeste cand are semnal.
Daca nu il primeste scrie 'In asteptare".

Răspuns utilizator avertizat
| CrazyKiss a răspuns:

Daca ti'a venit raportul inapoi ca l-a primit insemna ca asa e.E posibil sa fie o greseala, dar de doua ori e deja pre mult, nu se poate.Suna-l si intreaba'l pe el!