| Andre3a17 a întrebat:

Hei. Am o problemă cu telefonul meu, am un Samsung Galaxy Ch@t B5330. De vreo 2 zile imi merge cam greluţ. Mesajele se trimit mai greu ca inainte, se mai si blochează câteodată. Ce sfat imi daţi?

Răspuns Câştigător
| razvan05 a răspuns:

Pai de obicei cand incepe sa-ti mearga greu inseamna ca ar trebui reinstalat softul pentru telefon. Cel mai bine ar fi sa mergi la un service GSM, nu costa deloc mult sa-ti explice ce sa faci. Bafta!winking

1 răspuns:
| Andy88 a răspuns:

Mergi cu el la service, vezi daca memoria RAM e plina si goleste-o ca merge mai bine, sau daca nu merge nimic trebuie sa il resetezi la setarile din fabrica si stergi toate datele...