| Geanina1895 a întrebat:

Am un Samsung galaxy S duos si de 3 zile nu mai primesc mesaje. Pot sa trimit mesaje, mi-au confirmat persoanele carora le-am trimis ca le primesc dar cand incearca sa-mi trimita inapoi NIMIC. Merge sa sun sau sa ma sune cineva..mesajele sunt singura problema. Telefonul l-am luat nou la sfarsitul lui aprilie.Ce pot sa fac si care poate fi cauza?

1 răspuns:
| Vince a răspuns:

Sa suni la operatorul de telefonie la care ai cartela, Vodafone, Orange sau Cosmote si sa le explici situatia.Asa am patit si eu si m-au ajutat ei.Este vorba de setarile mesajelor.