| MissKitty16 a întrebat:

Hei. Am o problema cu telefonul. *stiu ca e alta categorie, dar este una dintre cele mai accesate si de aceea am pus aici intrebarea*. Telefonul meu este un HTC One M8 mini si are doua difuzoare. Difuzoarele mele nu merg ca sa ascult muzica sau pt alarme si alte chestii de genul, dar cand vorbesc la telefon merge difuzorul de sus si aud, dar tot in timp ce vorbesc imi merge si sa ascult muzica, videouri etc. Nu ma pricep bine la acest domeniu, sper sa intelegeti la ce ma refer. Cred ca este ceva din setari, totusi. In dimineta din ziua in care mi s-au stricat am ascultat muzica cat ma pregateam de scoala si la pranz nu au mai mers. Puteti sa ma ajutati? Va rog mult, chiar m-am saturat sa nu imi mearga difuzoarele.

1 răspuns:
| xAlex100 a răspuns:

Salut, te poti duce la magazinul de unde l-ai luat (Cosmote, Vodafone, Orange, etc) si poate o sa te ajute ei sau poate o sa-ti spuna cu cine poti vorbi.
Sper că te-am ajutat. Ciao