| Ale013 a întrebat:

Hei. Am si eu o intrebare. exista site'uri care iti sau coduri sau ceva in genu pentru ati reincarca, dar GRATUIT? Era mai demult o chestie cum ca daca trimiteai nu mai stiu la ce numar cmp'ul primeai sms'uri gratuite. A mers o data da' acum vad ca nu mai merge straight face...Help! Dau funda. (fara raspunsuri gen' :ai vrea tu, etc!

Răspuns Câştigător
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Nu n exista, exista diferite site-uri une iti bagi nr de tel, si ai 10 sms-uri gratis timp de o luna, dar dupa aia iti ia bani de pe cartela...sad nu cred ca mai face cineva asa ceva.

2 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Doar pe cosmote iti da 500 min gratis,, cauta pe google cosmotopup

| Ale013 explică (pentru d3men7zel):

Nu sunt pe cosmote straight face