| Sliix a întrebat:

Heei! Am o intrebare. big grin Luna trecuta mai exact in data de 26 mi-am cumparat o cartela Orange PrePay. Si cea de acolo mi-a zis ca o luna o incarc si o luna mi se reincarca gratuit. thinking Ieri mi-au expirat minutele si nu stiu ce trebuie sa fac sa mi se reincarce gratuit. Ma puteti ajuta? Funditaaaaaaa! ^^

2 răspunsuri:
| Dream99 a răspuns:

Nu are cum sa ti se reincarce gratuit[poti avea cativa centi in cont daca optezi pentru reincarcarea de rezerva dand la #100# Reincarcare apoi Reincarcare de rezervabig grin