| mihai1396 a întrebat:

Hei, am si eu o problema! Abia mi-am cumparat un LG-P690 si aseara, un prieten a bagat modelul de deblocare gresit de prea multe ori, iar acum, ca sa il pot debloca mi se cere contul meu de pe Google, dar telefonul nu are conexiunea de internet activata si nu poate sa verifice contul! Stie cineva ce pot face ca sa imi deblochez telefonul?

3 răspunsuri:
| GeorgyDeea a răspuns:

Nu cred ca se poate debloca, cel putin in cazul in care l-am avut eu.A trebuit sa il duc din nou la magazinul de unde l-am luat si m-a costat 100 lei. Speram ca in cazul tau o sa fie mai bine.Succes

| sofian07 a răspuns:

Sa pui o cartela cu net in telefon si dupa aia inceacra cu contul tau de googlewinking

| mihai1396 explică:

Pai degeaba pun, ca trebuie sa conectez internetul din setarile telefonului si nu am cum sa accesez setarile daca e blocat! sad