| itinformation a întrebat:

Am un Samsung hello kitty ss360 si am gresit de prea multe ori semnul de deblocare, iar acum imi cere user si parola de la cont google. Eu l-am cumparat sh telefonul si nu stiu contul care a fost bagat. Imi poate spune cineva ce solutie am sa-l deblochez?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Resofteaza-l; nu inainte de ati salva datele si contactele de pe el.

| Nicu47 a răspuns:

Fa-ti un cont google sau cerei unui prieten daca are cont google

| Andru_Alex_1998_KXZc a răspuns:

Ai incercat sa. faci alt cont google?

| aliin7 a răspuns (pentru Andru_Alex_1998_KXZc):

Trebuie bagat contul care a fost bagat prima data in telefonwinking

| itinformation explică:

V-am specificat ca nu stiu contul google care a fost bagat prima data. In fine, am reusit cu o resetare din "bios-ul" telefonului. topic inchis.