| QuNtaR a întrebat:

am o problema. Am un Samsung Galaxy S Plus pe android, si mi-am uitat modelul de deblocare, dupa ce l-am gresit de multe ori imi cere accountul google, insa n-am idee care este.
Ce pot face?
Daca exista vreun program la PC prin care imi pot debloca telefonul Prin USB, va rog sa-mi ziceti numele programei
Sau poate sunt si alte cai de deblocare.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Poţi folosi metoda de la linkul :

http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

| Darcklight a răspuns:

Pai iti faci cont pe google!

| QuNtaR explică (pentru Darcklight):

O sa-l fac, dara cum ce sa fac?

| Darcklight a răspuns (pentru QuNtaR):

Pai iti apare acolo create acont!

| QuNtaR explică (pentru Darcklight):

Pai cum?
Mil cere pe acela care l-am pus la activare, dar nul mai stiu