| Sekt0r a întrebat:

Hei. Am si eu o problema cu telefonul. Am un Samsung galaxy s3 (I93005) varianta 4G. si am android 4.3. Am o colega cu acelasi tip de telefon dar are androidul 4.4.2. Am incercat sa fac update la software. si nimic. Funda

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Lasă update-urile de OS pentru cei care se pricep. Te-a mâncat în fund. Cu ce rahat te încălzea că schimbai ăla? Dacă l-ai stricat, du-l în service.

| AdyRR a răspuns:

Salut! Ea si-a luat telefonul mai recent? Este de la telefon!