| Anonimaanonimăăă35127 a întrebat:

Hei
Am un Huawei P8 lite și am o problema
La galerie aveam mai multe albume cu poze "Facebook, messenger, whatsapp, etc"
Și mi au dispărut...Mai am in galerie doar albumul "camera" și "screenshot"...Dar când mă duc la fișiere, la poze, îmi apar și cele care mi au dispărut, ce sa fac sa mi apară în galerie din nou? Pls,

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparent, dai un restart simplu la telefon, nu ti le vede ca ar fi in locatia aceea, cauze pot fi multiple, de la un simplu bug la soft, la o defectiune a unei componente, gen memoria interna.