| Alexandra_Neagu_1996 a întrebat:

Hei! am un telefon-Samsung Galaxy Trend- iar de cate ori il inchid si apoi il aprind, se sterg numele contactelor. Stie cineva cum pot sa rezolv asta? Fundita..multumesc happy

3 răspunsuri:
| Monster08 a răspuns:

Trece toate contactele in cartela SIM apoi nu vei mai avea probleme de genul.

| Alexandra_Neagu_1996 explică (pentru Monster08):

Sunt deja in SIM...

| Alexandra_Neagu_1996 explică (pentru Monster08):

La intrebarea asta ai raspuns?

(2 răspunsuri)
Saluut! Am un telefon- Samsung Galaxy Trend- si as vrea sa stiu cum pot activa vocea din telefonul, ca atunci cand suna cineva ori primesc mesaj, sa spuna cine este. Ma puteti ajuta? Va multumesc happy