| raulbos123 a întrebat:

Hei,are tatal meu un telefon vechi Nokia gen 120 sau ceva dar e vechi ...si tot il suna un numar si nu stiu cum sa blochez apelul acela adica sa nu poata primi nici mesaje. Am dat la setari si acolo scrie doar profil,apeluri,securitate, teme si alte chesti din astea si nu prea stiu unde sa dau pentru ca la apeluri nu am prea gasit ceva sa ma ajute. Daca stiti va rog ajutati-ma, dau funda!

3 răspunsuri:
| Maria_Angela_1974 a răspuns:

Nu cred ca se poate.:/

| LaLaura a răspuns:

Buna, Acel telefon ( in principiu Nokia) nu are sa setezi blocare unui anumit apel.

| ImAnonymous a răspuns:

Acest telefon nu are aceste setari, este un telefon vechi.