| Mø_Lora_1997 a întrebat:

Hei as vrea sa stiu si eu de ce telefonul meu (Nokia Lumia 520) îmi dublează si chiar triplează melodiile de fiecare data cand primesc una prin Bluetooth sau descarc de pe PC. Îmi apar aceleasi melodii de 2, 3 si chiar 5 ori pe masura ce le ascult si/sau adaug alte piese in telefon.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Pentru ca el le organizeaza dupa "albume, favorite, melodii, liste...
Descarca, copie melodiile numai in memoria interna (nu pe card). Incearca sa le organizezi pe "liste" sa le asculti. Lista e un "shortcut" catre melodiiile respective.