| 00Openminded00 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 610 si nu stiu de ce nu vrea sa se conecteze prin blotooth cu alte telefoane... Cum pot sa descarc melodii si imagini da pe PC pe telefon?

3 răspunsuri:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Frate,daca vrei sa descarci de pe Nokia lumia in sau din pc ai nevoie de un program anume instalat in pc, si anume zune, pe care-l gasesti pe siteul oficial zune.net. cu altceva nu merge, si app, am impresia ca merge numai cu windows xp-sp3

| darius88 a răspuns:

Pai poti sa descarci melodii si imagini din pc pe telefon cu cablu de date. Poti sa-l cumperi de prin magazine.Bafta!

| WeLoveToParty a răspuns:

Uite, Nokia lumia e pe windows phone, nu poti sa descarci decat din windows store/dp pc folosesti cablul de date, si nu poti sa folosesti bluetooth-ul decat pe alte device-uri care opereaza pe windows phone. bafta, sper ca te-am ajutat!