| Georgy78 a întrebat:

Hei! As vrea sa va cer parerea voastra in legatura cu iphone 11, e bun, merita banii? Ce dezavantaje are?
Si cum vi se pare in comparatie cu iphone 8 plus? Care si-ar merita mai mult banii si de ce?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"iphone 11, e bun, merita banii?" - dacă ai banii ăia de dat, e ok

dezavantajul e că a apărut și nr 12 și nu mai "emoționezi" așa de tare

| raMLesS a răspuns:

E mult mai bun decat iphone 8 din orice punct de vedere, dar nu recomand telefoane scumpe daca nu il folosesti sa faci bani cu el.
Daca n-ai ce face cu banii, poti sa-ti iei.
De Android ce zici? Eu iti recomand un telefon entry level, ai tot ce iti trebuie pe el. Daca iti iei iphone 11 o sa vezi ca e foarte performant, dar nu ai aplicatii care sa-l solicite atat, si o sa te oftici. Daca totusi vrei un telefon bun, iti recomand Huawei p30 pro, e un telefon foarte performant, cu o baterie de durata, o camera excelenta (face poze clare pe timp de noapte), ai zoom 50x, si se incarca 0-100 in 42 de minute, 30-100% in 30 de minute. Il recomand cu incredere, deoarece pretul e exagerat de mic pentru ce poate.

| Wr3nch a răspuns:

Nu lua 8 plus, e vechi si camerele sunt mult mai slabe fata de cele de pe 11. Daca tot spargi pe un Iphone ia 11.

| StefanFlorea a răspuns:

Pt camera e foarte bun, in gaming nu e chiar asa bun

| mgtow a răspuns:

Mai mult de 300€ nu merita un telefon oricat de iphonizat ar fi

| NotNamed a răspuns:

De banii aia iti iei un Samsung de 2 ori mai bun... acum e alegerea ta ce sistem de operare e pe placul tau

| raMLesS a răspuns (pentru NotNamed):

Nu chiar