| Bubbico a întrebat:

Ce dezavantaje are iphone 5? Adica nu stiu daca merita banii, voi il aveti? Ce parere aveti, din experienta?

3 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Singurul dezavantaj la orice iphone e ca nu poti trimite date decat de la iphone la iphone dar in rest e foarte bun...eu chiar mi-as lua. happy

| dreamgirl94 a răspuns:

Ti-as recomanda HTC one s deoarece cu iphone o sa ai multe probleme, ai mei au amandoi iphone 5 si li se nchide telefonul cand vorbesc sau li se termina bateria in 16-18 ore...deci parerea mea sincera este ca nu merita

| CrunkBoy a răspuns:

Iphone 5 are dezavantajul bateriei care tine mult mai putin fata de un 3g sa spunem, pe internet haleste foarte multi MB, are niste erori prin soft iar in comparatie cu alte telefoane nu este asa bun... cum ar fi un L9 Sau un SIII, sau SII cam astea ar fi dezavantajele. Eu nu il am dar am umblat prin el si nu prea imi place, adica forma si la atingere este misto, este subtire si fin dar la soft nu prea... Eu iti zic ca arunci bani degeaba pe el.