| alexx102428 a întrebat:

Își merită NOTE 8 banii? Care e parerea voastră?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea este ca nu merita, de ce sa dai 1000 de dolari pentru ce? eu as alege s7 Samsung sau s7 iphone, diferenta e mica ce a aparut anul asta e cam nimic

| cyupaku a răspuns:

Nu

| neacsumihai2009 a răspuns:

Daca vrei o telecomanda (aka un telefon foarte lung), atunci da.
In materie de perfomanta, sigur. ramane doar marimea

| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

E mare dar pentru cat de bun e nu prea...

| PetruZMihai a răspuns:

Mm dacă îl iei pentru jocuri, da, dacă nu, ia Un J7 sau J5 sau A5

| Annonnymus005 a răspuns:

Aberatii,cei care spuneti ca note 8 e mare. Chiar daca are ecran de 6, nu stiu cati inch, e cat un iphone 7 plus, pentru ca displayul acopera toata fata. Cat despre note 8 daca isi merita banii, nu stiu, asteapta articole.