| Ellena_Bianca_2000 a întrebat:

Hei bun, am si eu o intrebare....Azi toata ziua am stat pe tel pe net gen facebook si altele dar acum cand incerc sa intru de ce nu ma mai lasa? imi apare: Conexiunea a esuat. Imposibil de contactat. Verificati configurarile de retea. Si acum? Ce fac? Ca am minute am si MB dar tot nu merge....pareri?
Dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ionut_Ilie_1995 a răspuns:

Pai stinge putin telefonul si daca nu merge trimite iar mesaj ca sa iti configurezi setarile, banuiesc ca esti la cosmote asa ca trimite mesaj la 9691 si urmeaza instructiunile. Funda? big grin