| Alexandraaq a întrebat:

Cand incerc sa intru pe MagazinPlay pe telefon..imi apare "Verificati conexiunea si reincarcati. ", cu toate ca am WiFi pornit si merge. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Alexz14 a răspuns:

Verifica pe alt dispozitiv daca merge WIFi-ul. Daca merge inseamna ca trebuie sa dai restart la telefonwinking

| Alexandraaq explică (pentru Alexz14):

Merge WIFI-ul! Nu e de la asta! Am dezactivat ceva la aplicatie probabil(mi s-a mai intamplat, dar nu mai stiu cum am rezolvat)..si am dat restart la telefon.dar tot nu merge