Întrebare recomandată | 9089 a întrebat:

Hei! ce diferenta e intre iphone 5 adevarat si iphone 5 fake?

3 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Trebuie sa fi schiop de-un ochi si chior de-o mana sa nu observi diferenta de la o posta! Mai ales la un iPhone!

| HoreaSebastian a răspuns:

Iphone 5 e iphone 5, in rest fake-urile se observa foarte repede. de exemplu verifici touch screenu o sa vezi tu diferenta

| dragutzzamikk a răspuns:

Un iphone5 este de calitate si tine cu adevarat mult, cat timp iphone5 fake este o chinezarie care nu tine nici 6 lunihappy