| together4ever a întrebat:

Cum deosebesti un iphone original de fake?

4 răspunsuri:
| Same.User a răspuns:

Salut,
Foarte simplu, daca ai vazut pana acum un model original de Iphone, mai mult ca sigur ai sa deosebesti daca ai in fata unul fake si cel real. In primul rand difera caracterele, si rezolutia display-ului chiar daca sunt perfect identice carcasele lor.
Sper ca te-am lamurit. O zi buna iti doresc.

| DixieIsCrazy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=s453MoRSdrA

uite aici un raspuns foarte bun.este si in engleza.dezi intelegi tot fundita:D

| dicualex a răspuns:

laughing pe un iPhone Fake nu merge sa bagi aplicati de pe iTunes...big grin