| peticica001 a întrebat:

Hei ce parere aveti de Allview p6 qmax? (cum merge)

2 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Pai,merge destul de bine big grin
Mai ales ca-i de la Allview, fara lag.
Parerea mea este ca telefoanele de la Allview sunt cele mai bune

| marelemariss a răspuns:

Buna, Allview nu e pe departe cel mai bun telefon, modelul pe care l-ai precizat sigur in timp ti se va bloca si va mai face fite, daca vrei un telefon calumea ia un Samsung. iti fac si o recomandare Samsung galaxi s3 neo 7 pret 700+ lei dar e foarte bun si nu se blocheaza, am avut ocazia sa umblu toata vara cu unul si ma surprins placut! toate cele bune, Marius