| MdRoUgS a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Allview p5 qmax? nu vreau sa aud pareri de design! strict ce contine el.asi vrea sa raspunda la intrebara cei care l-au achizitionat.nu prea as vrea sa imi zica parerea cei care vor ca si mine sa l cumpere.

1 răspuns:
| Dumitru_Porcescu_1989 a răspuns:

L-am achizitionat acum 3 zile, bateria este incredibila... la un uz mediu ma tine 3 zile lejer. Ecranul este ok, camera face niste poze incredibile. Pentru un telefon la 1000 de ron este cea mai buna alegere de pe piata. Castile cu care vine telefonul nu sunt dintre cele mai reusite dar iti faci treaba. Materialele din care este facut sunt calitative, personal imi plac mai mult ca la Samsung ( plastic ieftin). Nu am incercat ambele sloturi sim. Per total este un telefon de ultima generatie care are un pret incredibilhappy