| Gelica_Morosanu_1986 a întrebat:

Hei, ce părere aveți despre căstile Bluetooth, as vrea sa-mi iau și nu știu nici o marca bună și de durata.

3 răspunsuri:
| danigaming41 a răspuns:

Eu nu prea recomand căștile acelea pentru apeluri, dar dacă sunt pentru a asculta muzica recomand Samsung

| NVSCS555 a răspuns:

Buna. Eu iti recomand casti Sony care sunt cu bouetooth. Poti gasi in altex un model reglabil albastru la un pret bun (200 lei, am si eu castile) la 15 minute de incarcare le poti folosi o ora. Sper ca te-am ajutat!?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt comode, dar trebuie reincarcate prea dea