| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele (castile, boxele etc.) marca CANYON? Sunt bune?

Răspuns Câştigător
| dany2446 a răspuns:

Am niste boxe Canyon 2.1 de 21w de vreo 7 ani si de calitate nu ma pot plange ...sunt mici dar au calitate

3 răspunsuri:
| Floryn9 a răspuns:

Am un prieten care are imprimanta CANYON si merge foarte bine!

| anonim_4396 explică (pentru Floryn9):

Nu esista imprimante CANYON! Poate Canon! Canon am si eu! Dar ma refer la boxe, casti etc.

| MiTzAx322 a răspuns:

Salut,daca sunt ORIGINALE, da sunt foarte bune. Daca sunt facaturi nu.