| Biancutzika a întrebat:

Hei! Daţi-mi şi mie nişte jocuri tari pentru Android puppy dog eyes (Versiune Android: 2.3.4)FUNDA :3 şi fără viruşi.

Răspuns Câştigător
| Alex911or112 a răspuns:

Salut, am cateva jocuri cu care iți poți ocupa timpul liber, dupa nume am vazut ca ești fată. Daca vrei incearca Flappy Bird, nu il poți gasi pe "Magazin Play" dar il poți lua gratis de pe site-ul 9game ai o gamă variată de jocuri, daca nu poti gasi multe jocuri pe "Magazin Play", ca și: Fruit Ninja, My Talking Tom, Pou, Temple Run, Subway Surf. Pe 9Game ai mai multe jocuri, toate Free. m.9game.com e site-ul, distreaza-te-