| Bichi a întrebat:

Salut am un LG optimus sol si are androidu de 2.3.4 si la unuele jocuri am putin lag si ma gandeam sa ii bag o versiune mai buna de android(4.1)si vreau sa stiu daca va merge jocurile mai bine si telefonul in general?

2 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Nu cred ca poti, android 4.1 are anumite cerinte hardware, e ca si cum ai pune windows 8 pe un calculator pentium 3.

| AlinNxD a răspuns:

Te sfatuiesc sa ramai la 2.3.4..eu am avut optimus black si dupa ce i-am facut update la 4.0 chiar atunci cand a iesit. am cam inceput sa am probleme cu el... si mai ales cu bateria