| Lazar_Andrei_1999 a întrebat:

Hei scuze daca nu am pus la categoria care trebuie dar am nevoie de ajutor. Am un iPhone 5s si vreau sa il conectez la pc pe iTunes dar ultima varianta de iTunes cere neaparat Windows 7 iar eu am Xp. Ce varianta de iTunes sa imi instalez ca sa ma pot sincroniza cu telefonul sa imi pot Adauga poze si muzica. Mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
| ion1731 a răspuns:

La momentul de fata windows 7 se socoate vechi dar tu stai inca pe xp? Daca calculatorul tau suporta cerintele minime ( dar socot ca asa trebuie sa fie ) atunci demult trebuia sa faci upgrade la os.

| itsoft a răspuns (pentru ion1731):

Man uni oameni nu sunt avuti ca alti da. asta este omu are dupa posibilitati

| dannyel86 a răspuns:

Aici ai o lista cu versiunea actualizata si cele mai vechi. Incearca penultima sau antepenultima versiune, pentru a testa functionalitatea lor.
https://support.apple.com/downloads/itunes

| ion1731 a răspuns (pentru itsoft):

Ce calculator nu respecta cerintele minime pentru windows 7? eu am instalat pe un pentium 4 (1 nucleu) si 512 mb ram versiunea de windows 7 home basic si vad ca e tot ok.Aici socot ca problema e in lenea/incapatinarea utilizatorului de a trece la un windows cit de cit mai nou.
P.S Are iphone 5s si nu este avut? are dupa posibilitati? tu iti dai seama ce vorbesti? Sanatate si o zi buna.

| itsoft a răspuns (pentru ion1731):

A atunci sa stea naibi asa si sa nu mai puna intrebari. dal in spanac