| floko1997 a întrebat:

Am un micut nevoie de ajutor.
Inainte aveam windows XP si nu mergea ITUNES pentru a baga melodii din pc in telefon, am IPHONE 5.
Acuma mai nou am luat windows 7 si merge acel program dar in schimb nu merge nici un driver si m-am razgandit ca vreau xp
Ce vreau eu sa spun este ca nu stiu ce are WINDOWS xp fata de WINDOWS 7. La windows xp trebuie un driver de USB pentru a merge? Mereu imi cere sa instalez CAMERA dar nu am nevoie de asa ceva.
Vreau niste pareri de ajutor si chiar un link de download in care ati luat si dvs acel program pentru a merge ITUNES pentru WINDOWS XP si sa bagati melodii.

1 răspuns:
| xKoko22 a răspuns:

Windows XP e mult prea vechi pentru ITUNES (e imposibil sa il folosesti pe Windows XP) Scuze ca ti-am irosit timpul pentru a citi asta, dar n-ai csf