| Valentin_Paul_1997 a întrebat:

Am un telefon Asus Padfone 2 si incerc sa il conectez la pc si nu se intampla nimic.

trebui sa instalez vreun program pentru ca pcul sa accepte telefonul? ( ex: la iphone trebui itunes)
am windows xp

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Instaleaza driver-ul asta, Restart PC si incearca sa te conectezi din nou:
http://drivers.softpedia.com/......r-30.shtml

| Valentin_Paul_1997 explică (pentru horia2012):

Am descarcat si l-am dezarhivat da nu imi da niciun setup/exe pe care sa il instalez.

| horia2012 a răspuns (pentru Valentin_Paul_1997):

Alegi driver-ul pe care vrei sa-l instalezi si te duci pe fisierul
.inf (click dreapta-install).